Колектив

 

Ръководство

Директор

Соня Димитрова Киркова

Помощник-директор –  Учебна дейност

  • Желязко Събчев Събев
  • Мирела Добрева Йорданова
  • Здравко Красимиров Ликов

Помощник-директор – Административно стопанска дейност

Христинка Минкова Кацарова

Педагогически съветник

  • Гергана Стефанова Кендерлиева
  • Веска Петрова Милева

Учители

Български език и литература

  • Любка Стоянова Николова
  • Ана Йосифова Йовчева
  • Таня Николаева Петрова
  • Вилиана Руменова Трайкова
  • Дафина  Грозданов
  • Мариана Стоилова Торнева
  • Диана Тенева Стайковска
  • Женя Пенкова Делчева

Английски език

  • Ралица Тенева Георгиева-Нешева
  • Нели Димова Гюлева
  • Елисавета Гавраилова Чолакова
  • Евгения Иванова Киришева
  • Константин Пламенов Петров
  • Албена Руменова Тоскова
  • Деница Стефанова Георгиева
  • Даниела Димитрова Русева

Немски език

  • Дора Енева Чалъкова
  • Галя Станимирова Томова
  • Иван Димитров Столинов
  • Пенка Костадинова Стойчева
  • Павлина Евтимова Фичева

Френски език

  • Екатерина Тодорова Бойчева
  • Ваня Георгиева Лозанова

Руски език

  • Любка Кирилова Марчева
  • Илия Цанков Солтиров
  • Невена Росенова Табакова

Математика

  • Тодор Георгиев Мустакеров
  • Костадин Димитров Царев
  • Гергана Петрова Карабаджакова
  • Венелина Данчева Генчевска
  • Златка Василева Иванова

Информатика и информационни технологии

  • инж. Мария Тодорова Грънчарова-Христова
  • Марина Иванова Димитрова
  • Иван Евтимов Кънчев

Физика и астрономия

  • Ангел Георгиев Петков
  • Радка Ангелова Вълкова-Нейчева

Химия и опазване на околната среда

  • Янушка Колева Узунова
  • Калина Димитрова Иванова

Биология и здравно образование

  • Евгения Георгиева Пайташка
  • Ирина Кирилова Михова-Нанкова

История и цивилизация

  • Сашка Кирилова Александрова
  • Мария Георгиева Пашкулева
  • Ралица Емилова Димитрова
  • Илиана Димитрова Гечкова
  • Самуил Стойков Шивачев

География и икономика

  • Веселина Николова Брънчева
  • Спас Георгиев Геленов

Философски цикъл

  • Пламен Лилков Пампулов
  • Бистра Драгойкова
  • Недялка Александрова Тошева

Изобразително изкуство

Веселин Христов Николов

Музика

Диана Вескова Петкова

Физическо възпитание и спорт

  • Венцеслав Томов Томов
  • Костадин Стефанов Тенев
  • Георги Петров Генов
  • Мартина Тенчева Накова
  • Радосвета Костадинова Тенева

Канцелария

  • Виктория Валентинова Йорданова – ЗАС
  • Весела Димитрова Малинова – технически изпълнител
  • Снежанка Петрова – домакин

Счетоводители

Маргарита Недялкова Краева

Библиотекар

Донка Димитрова Иванова