Отлично представяне на волейболния отбор-девойки на ХГ,, Св. Св. Кирил и Методий” Пловдив на финалните състезания в гр. Сливен

Отлично представяне на волейболния отбор-девойки на ХГ,, Св. Св. Кирил и Методий” Пловдив на финалните състезания в град Сливен (ученически игри 11-12 клас). За 4- тото място в крайното класиране, нашите дами демонстрираха не само отлична игра, но и достойно поведение на терена, с което спечелиха подкрепата и бурните аплодисменти на публиката и станаха техни любимци. Ръководители в състезанието бяха г-жа Тенева и г-жа Димитрова. Г-жа Радосвета Тенева сподели: „Сълзи, усмивки, радост, несигурност , мотивация, търпение, борба, щастие, гняв, подкрепа – преминахме през всякакви емоции, бяхме страхотен колектив и си тръгнахме с мисълта догодина да сме по- напред и по- нагоре!